Služby

Audit srovnávačů zboží

Jedná se o podrobný náhled do vaší stávající inzerce. Sepíši pro vás body, co opravit a co dělat jinak. Připojím screeny s praktickými ukázkami přímo na vašich datech a e-shopu včetně detailního vysvětlení. Bude-li to pro vás žádoucí, pomohu vám s opravami, které pro vás nacením dodatečně.

Rozsah: 2-4 hodiny za 1 srovnávač
Sazba: 1200 Kč/h

Průběžná správa

Průběžná správa znamená, že několikrát za měsíc kontroluji vaši inzerci na srovnávačích zboží - průběžně opravuji vzniklé chyby, páruji nové položky, pracuji s cenami za proklik (bidding) tak, aby pro vás inzerce byla co nejvíce zisková. Předávám taktéž měsíční reporty s výsledky inzerce a společně probíráme možné strategie biddování. Průběžnou správu provádím výhradně po té, co zhotovím audit.

Rozsah: Od 1 hodiny za 1 srovnávač měsíčně
Sazba: 1200 Kč/h

Konzultace

Konzultace mohou proběhnout osobně na Minoritská 10 v Brně nebo po skypu on-line na dálku. Předem se připravuji, proto si od vás vyžádám pár informací přímo do mailu.

Rozsah: od 1 hodiny jednorázově
Sazba: 1200 Kč/h

Registrace do srovnávačů

V závislosti na prodejním sortimentu vašeho e-shopu vyberu vhodné srovnávače zboží pro váš e-shop (pokud mi tedy nesdělíte konkrétní adepty). Představím vám podmínky pro registraci, e-shop zaregistruji a provedu základní nastavení v adminu srovnávače. Bude-li inzerce v placeném režimu, přepošlu vám pokyny k dobití kreditu.

Rozsah: Od 1 hodiny jednorázově
Sazba: 1200 Kč/h

Poptávka

Máte-li zájem o některou z mých služeb, napište mi na mirek@mireksedlak.cz nebo vyplňte formulář níže.

Připojte URL adresu vašeho e-shopu a XML feedy, které váš e-shop poskytuje. Jeli to možné, napište mi o kterou z mých služeb máte konkrétní zájem.