Podpora pro IZS, vojáky a lékaře pro zvládání stresu a traumatu

Máte povolání, které Vás zavaluje stresem a vyvolává napětím? Pak je metoda TRE přesně pro Vás! Během několika minut zažijete relaxaci uvolňující Vaše svaly a mysl, což bude mít pozitivní dopad i na úroveň energie. Vše za využití přirozených mechanismů lidského těla, bez nutnosti jakýchkoliv pomůcek.

Přenosný pomocník

Již během prvního setkání se metodu naučíte používat i bez odborného dohledu. Díky tomu Vám bude k rychlému uvolnění stačit pár minut a podlaha, postel, a nebo zeď, o kterou se lze opřít. Zklidnění a relaxace, kterou technika přináší, napomáhá nejen ke zvládání aktuálního stresu, ale slouží i jako dlouhodobá prevence vyhoření.

Chcete mít v životě více pohody a méně stresu? Pak si zarezervujte naše setkání co nejdříve, a společně se naučíme využívat metodu kdykoliv a kdekoliv.

Výhody TRE:

Zvládání stresu a traumatických událostí

Prevence vyhoření

Rychlejší zotavení

Po setkání jsem pociťoval lehkost a bezstarostnost jakou už dlouho ne. Skvělá relaxační metoda, která mi určitě přinese do života hodně dobrého.
Profilová fotografie klienta
DušanOsobní trenér
Nejefektivnější relaxační metoda, co jsem kdy zkoušel. Větší relax, než po Neurolu. Drasticky se mi zlepšil spánek.
Profilová fotografie klienta
JanProfesionální fitness trenér a výživový kouč.
Naučila jsem se metodu, která je rychlá a která funguje. Všimla jsem si, že spím líp a mám víc energie. Metoda je jednoduchá a můžu ji provést sama kdykoliv se na to cítím.
Profilová fotografie klientky
MonikaHome-office