S TRE vidím okamžitý přínos

Pomáhám lidem vyrovnat se se stresovými situacemi a dosahovat emocionální vyrovnanosti. TRE jsem si vybral, protože při něm mohu pozorovat okamžité výsledky i u člověka, který jej absolvuje poprvé. Navíc je to metoda ověřená tisící lidmi po celém světě.

Metoda do nepohody...

S TRE jsem se seznámil v roce 2018, kdy jsem podstupoval onkologickou léčbu a doma jsem měl čerstvě narozenou dceru. Onemocnění mě přinutilo přemýšlet o životě jinak. O hodnotách a o míře stresu, který každý den zažíváme. A TRE mi pomohlo zvládnout toto období a léčbu.

TRE - muž provádí sedmý cvik - aktivní třes - na podložce

...i do běžného života

Dva roky poté se mi narodil syn. A už tak rušný život se stal ještě náročnějším. Tehdy jsem se vrátil k TRE. Uvědomil jsem si, že v dnešní době už snad není nikdo, kdo by se nepotýkal každodenně se stresem. A ze stresu pramení spousta závažných onemocnění. TRE sice problém vždy nevyřeší, ale dá člověku čas, aby se nadechl, a dá mu čas najít cestu k řešení problému. Proto jsem se rozhodl, že to umožním i ostatním lidem.

Výcvik TRE

Podstoupil jsem TRE výcvik, abych mohl pomáhat i dalším lidem zažívat spokojenější život. Zapojil jsem se tehdy do kurzu pro získání titulu poskytovatele TRE. Kvůli pandemii Covidu se kurz protáhnul na téměř 3 roky namísto běžných 2 roků. Ale povedlo se. Stal jsem se certifikovaným poskytovatelem TRE. Mým cílem je pomoct lidem zažívat spokojenější život.

TRE- Muž drží v ruce certifikát TRE

Co říkají spokojení klienti?

Po setkání jsem pociťoval lehkost a bezstarostnost jakou už dlouho ne. Skvělá relaxační metoda, která mi určitě přinese do života hodně dobrého.
Profilová fotografie klienta
DušanOsobní trenér
Nejefektivnější relaxační metoda, co jsem kdy zkoušel. Větší relax, než po Neurolu. Drasticky se mi zlepšil spánek.
Profilová fotografie klienta
JanProfesionální fitness trenér a výživový kouč.
Naučila jsem se metodu, která je rychlá a která funguje. Všimla jsem si, že spím líp a mám víc energie. Metoda je jednoduchá a můžu ji provést sama kdykoliv se na to cítím.
Profilová fotografie klientky
MonikaHome-office