Co říkají spokojení klienti na metodu TRE?

Nejefektivnější relaxační metoda, co jsem kdy zkoušel. Větší relax, než po Neurolu. Drasticky se mi zlepšil spánek.
JankoProfesionální fitness trenér a výživový kouč.
Překvapila mě jednoduchost a zároveň efektivita cvičení. Na hodinu jsem přišla v napětí a stresu, odcházela jsem v dobré náladě a zrelaxovaná.
ZuzanaPsycholožka
TRE je vynikající relaxační cvičení - navozuje stav hlubokého klidu velmi rychle, efektivně a bez námahy či velkého soustředění.
MartinaMasérka
Překvapilo mě, jak rychle si člověk může tuto metodu osvojit a jak je účinná. Uvolnění napětí a další známky aktivace parasympatiku se dostavují téměř okamžitě, což člověka motivuje zařadit si TRE do své denní/týdenní rutiny. Budu dál doporučovat každému, kdo chce aktivně pracovat se stresem a jeho negativními účinky na zdraví. Děkuji, Mirku.
MUDr. Eva KettmannováCelostní lékařka, lektorka Obličejové diagnostiky dle Dr.Schüsslera
Kurz TRE s panem Sedlákem mi přinesl prožitek dalšího překvapivého poznání vlastního těla a obnovil důvěru v procesy samoléčení. Překvapilo mne, že tělo zná a umí ze své přirozenosti takovou techniku, o které jsem dosud neslyšela, nevíme o ní... a proto ji nepoužíváme, zatímco jiní savci ano. Měli bychom o tom říct našim dětem 🙂
MartinaAdvokátka
Za mě je tato metoda svou efektivitou a jednoduchostí vhodná pro všechny, kteří hledají způsob relaxace a uvolnění nejen na fyzické rovině, ale i na rovině psychické. Jako fyzioterapeutka ráda integruji metodu do svého života a praxe.
EvaFyzioterapeutka
Kurz pro mě byl určitě přínosem. Tělo po jednom sezení jsem měl zbytek dne hezky uvolněno a celkově jsem byl klidnější.
MirekIT specialista
Po setkání jsem pociťoval lehkost a bezstarostnost jakou už dlouho ne. Skvělá relaxační metoda, která mi určitě přinese do života hodně dobrého.
Profilová fotografie klienta
DušanOsobní trenér
Setkání bylo velmi zajímavé. Po metodě jsem cítila velký klid, stabilitu a pohodu. Setkání bylo vedeno citlivě a profesionálně.
NelaKoučka
Během cvičení se člověk příjemné zklidní a naladí sám na sebe a své tělo. A jen žasne, jak na něj technika působí a co dokáže spustit. Jsem moc ráda, že jsem se o technice dozvěděla a mohu se díky ní opečovat.
KláraRodičovská dovolená
Naučila jsem se metodu, která je rychlá a která funguje. Všimla jsem si, že spím líp a mám víc energie. Metoda je jednoduchá a můžu ji provést sama kdykoliv se na to cítím.
Profilová fotografie klientky
MonikaHome-office
Kurz pro mě byl opravdu zajímavý, člověk se naprosto uvolní a po dobu cvičení nemyslí na nic jiného. Navíc mysl je potom jako vyčištěná.
DaliborStudent
Lépe jsem poznala vlastní tělo a jeho možnosti a zároveň jsem se po celou dobu cítila příjemně. Mirek mě naučil "vytřepat ze sebe stres" a to je v dnešní době velmi užitečná věc.
EvaUčitelka
Jednoduché nenáročné cvičení pro každého kdo potřebuje na chvilku vypnout hlavu a oprostit se od každodenního stresu. Perfektně vysvětleno. Celou dobu během cvičení jsem se cítila uvolněne a bezpečne.
JanaÚčetní
Byla jsem velice překvapena, jak se člověk při třesu cítí - bylo to příjemné. Zároveň jsem opravdu cítila uvolnění napětí v těle a opadnutí stresu. Každému doporučuji to vyzkoušet.
JanaProdukční
Objevila jsem další zajímavý způsob, jak pracovat s tělem. Když jsem se lekce zúčastnila podruhé všechno šlo o dost snadněji, takže do samotného třesu jsem se dostala poměrně rychle. Večer jsem byla příjemně unavená a lépe se mi usínalo.
RenataSociální pracovník
Metoda TRE je pro mne zajímavým doplňkem k ostatním technikám při péči o sebe. Nechtěla jsem to zkoušet sama a radši jsem vyhledala Mirka. Kurz vede moc příjemně, dokáže vše srozumitelně vysvětlit a člověk si u toho třepání nepřijde "divně".
PetraIT Recruiter a HR Business Partner
Po TRE jsem se cítila odpočatě, uvolněně, hlava byla lehká, bez myšlenek a bez tlaku, se kterým jsem přišla. Budu pokračovat dál, cítím že mi to pomáhá uvolnit se a vřele tuto techniku doporučuji každému, kdo chce se sebou pracovat.
Kláradůchodce
Děkuji za možnost poznat tuto metodu, která je velmi jednoduchá a vhodná na provádění kdekoliv…přináší mi osvěžení a odstranění únavy lépe než káva, rychlejší uvolnění a lepší spánek při večerním praktikování. Rozhodně bych metodu doporučila vytíženým lidem ke snížení stresu a tzv. vypnutí mozku. Kurz mi přinesl rozšíření možností, jak pracovat se svým tělem.
LenkaZubní lékařka