Co říkají spokojení klienti?

Logo - Oblastní charity Blansko
Logo Zš a Mš Adamov
Po setkání jsem pociťoval lehkost a bezstarostnost jakou už dlouho ne. Skvělá relaxační metoda, která mi určitě přinese do života hodně dobrého.
Profilová fotografie klienta
DušanOsobní trenér
Nejefektivnější relaxační metoda, co jsem kdy zkoušel. Větší relax, než po Neurolu. Drasticky se mi zlepšil spánek.
Profilová fotografie klienta
JanProfesionální fitness trenér a výživový kouč.
Kurz pro mě byl určitě přínosem. Tělo po jednom sezení jsem měl zbytek dne hezky uvolněno a celkově jsem byl klidnější.
MirekIT specialista
Naučila jsem se metodu, která je rychlá a která funguje. Všimla jsem si, že spím líp a mám víc energie. Metoda je jednoduchá a můžu ji provést sama kdykoliv se na to cítím.
Profilová fotografie klientky
MonikaHome-office
Setkání bylo velmi zajímavé. Po metodě jsem cítila velký klid, stabilitu a pohodu. Setkání bylo vedeno citlivě a profesionálně.
NelaKoučka
Kurz pro mě byl opravdu zajímavý, člověk se naprosto uvolní a po dobu cvičení nemyslí na nic jiného. Navíc mysl je potom jako vyčištěná.
DaliborStudent
Lépe jsem poznala vlastní tělo a jeho možnosti a zároveň jsem se po celou dobu cítila příjemně. Mirek mě naučil "vytřepat ze sebe stres" a to je v dnešní době velmi užitečná věc.
EvaUčitelka
Jednoduché nenáročné cvičení pro každého kdo potřebuje na chvilku vypnout hlavu a oprostit se od každodenního stresu. Perfektně vysvětleno. Celou dobu během cvičení jsem se cítila uvolněne a bezpečne.
JanaÚčetní
Byla jsem velice překvapena, jak se člověk při třesu cítí - bylo to příjemné. Zároveň jsem opravdu cítila uvolnění napětí v těle a opadnutí stresu. Každému doporučuji to vyzkoušet.
JanaProdukční
Objevila jsem další zajímavý způsob, jak pracovat s tělem. Když jsem se lekce zúčastnila podruhé všechno šlo o dost snadněji, takže do samotného třesu jsem se dostala poměrně rychle. Večer jsem byla příjemně unavená a lépe se mi usínalo.
RenataSociální pracovník
Metoda TRE je pro mne zajímavým doplňkem k ostatním technikám při péči o sebe. Nechtěla jsem to zkoušet sama a radši jsem vyhledala Mirka. Kurz vede moc příjemně, dokáže vše srozumitelně vysvětlit a člověk si u toho třepání nepřijde "divně".
PetraIT Recruiter a HR Business Partner