Uvolnění pro pomáhající profese s TRE

Metoda TRE je založena na relaxaci svalů, což následně zklidní i mysl. Pro uvolnění traumat a napětí tak není nutné o svých zážitcích mluvit. Stačí pouze věnovat pár minut relaxační technice a nechat zážitky i traumata, aby se přirozeně odplavily z těla.

Rychlá pomoc

Pocit uvolnění a vyrovnanosti dosahuje TRE díky aktivaci přirozené schopnost těla regulovat stres. Metodu můžeme využívat během pár minut po konci směny (pro zbavení se napětí) nebo před spaním (pro kvalitnější odpočinek). Lze jí ale využít i během nečekaných situacích, které s sebou přinášejí stres.

Techniku TRE se naučíte již během prvního setkání. Její využití je snadné a použít jí můžete téměř kdykoliv a kdekoliv. Rezervujte si svůj termín již dnes!

Výhody TRE:

Prevence vyhoření

Rychlé uvolnění

Lepší vztahy

Po setkání jsem pociťoval lehkost a bezstarostnost jakou už dlouho ne. Skvělá relaxační metoda, která mi určitě přinese do života hodně dobrého.
Profilová fotografie klienta
DušanOsobní trenér
Nejefektivnější relaxační metoda, co jsem kdy zkoušel. Větší relax, než po Neurolu. Drasticky se mi zlepšil spánek.
Profilová fotografie klienta
JanProfesionální fitness trenér a výživový kouč.
Naučila jsem se metodu, která je rychlá a která funguje. Všimla jsem si, že spím líp a mám víc energie. Metoda je jednoduchá a můžu ji provést sama kdykoliv se na to cítím.
Profilová fotografie klientky
MonikaHome-office