Uvolnění pro pomáhající profese s TRE

Metoda TRE je založena na relaxaci svalů, což následně zklidní i mysl. Pro uvolnění traumat a napětí tak není nutné o svých zážitcích mluvit. Stačí pouze věnovat pár minut relaxační technice a nechat zážitky i traumata, aby se přirozeně odplavily z těla.

Rychlá pomoc

Pocit uvolnění a vyrovnanosti dosahuje TRE díky aktivaci přirozené schopnost těla regulovat stres. Metodu můžeme využívat během pár minut po konci směny (pro zbavení se napětí) nebo před spaním (pro kvalitnější odpočinek). Lze jí ale využít i během nečekaných situacích, které s sebou přinášejí stres.

Techniku TRE se naučíte již během prvního setkání. Její využití je snadné a použít jí můžete téměř kdykoliv a kdekoliv. Rezervujte si svůj termín již dnes!

Výhody TRE:

Prevence vyhoření

Rychlé uvolnění

Lepší vztahy

Po setkání jsem pociťoval lehkost a bezstarostnost jakou už dlouho ne. Skvělá relaxační metoda, která mi určitě přinese do života hodně dobrého.
Profilová fotografie klienta
DušanOsobní trenér
Nejefektivnější relaxační metoda, co jsem kdy zkoušel. Větší relax, než po Neurolu. Drasticky se mi zlepšil spánek.
Profilová fotografie klienta
JanProfesionální fitness trenér a výživový kouč.
Naučila jsem se metodu, která je rychlá a která funguje. Všimla jsem si, že spím líp a mám víc energie. Metoda je jednoduchá a můžu ji provést sama kdykoliv se na to cítím.
Profilová fotografie klientky
MonikaHome-office

Co je TRE?

Příroda ví, jak se přirozeně zbavit stresu. Zvířata se po každé stresové události “otřepou”, aby se zbavila napětí, které se jim nahromadilo v těle. Přírodní kultury používají výhody svalového třesu po tisíciletí. V devadesátých letech jej Dr. David Berceli znovuobjevil pro moderního člověka. Vytvořil sérii jednoduchých cvičení, které bezpečně a kontrolovaně třes aktivují. Výsledky prokazují, že TRE je velmi účinný nástroj při vyrovnání se se složitými životními situacemi, ale i chronickým stresem a napětím.

Minutové video o tom, jak funguje třes u zvířat.

Výhody TRE:

Nevyžaduje větší soustředění

S minimální fyzickou námahou

Cvičení trvá 5-10 minut

Jak setkání probíhají?

Individuální lekce

Individuálně budete mít moji plnou pozornost. To oceníte, hlavně když si chcete velice rychle osvojit techniku.
Individuální přístup je vhodný také pro lidi s tělesnými a psychickými potížemi. Stejně jako pro všechny, kdo se stydí projevovat před ostatními.

1500 Kč za individuální lekci
3000 Kč balíček tří lekcí

Délka lekce je 60-90 minut.

Skupinové lekce

Být součástí skupiny může přidat vzrušující rozměr vaší zkušenosti s TRE. Pokud hledáte podporující kolektivní energii a sdílení, pak jsou skupinové lekce přesně pro vás.
Účastníci by neměli mít závažnější tělesné a psychická omezení.

  500 Kč za skupinovou lekci
1200 Kč balíček tří lekcí

Délka lekce je 60-90 minut.

Pokud máte skupinu rodinných příslušníků, přátel nebo kolegů, kteří se chtějí společně naučit TRE, rád vám sestavím program na míru. Kontaktujte mě a já vám vytvořím zážitek, který je pro vás perfektní.