Nedejte vyhoření šanci. Vyzkoušejte TRE.

Ztráta energie, nedostatek motivace a pocit rezignace - to jsou jen některé projevy syndromu vyhoření, který postihuje stále více lidí. Metoda TRE nabízí účinné řešení. Pomáhá nejen uvolnit nahromaděný stres a napětí, ale také vám umožní jasně oddělit pracovní povinnosti od vašeho volného času, čímž předchází jeho vzniku.

Oddělte práci od osobního života

Technika TRE slouží zejména k uvolnění těla i mysli, kdy může zároveň sloužit jako přechodný moment mezi prací a osobním životem. Před odchodem ze zaměstnání stačí jednoduše na několik minut projít jednotlivé části metody a dát tělu signál, že nastal čas pro odpočinek. Díky tomu, že se tělo přepne z režimu napětí do relaxačního módu, můžete předcházet vyhoření i dlouhodobé únavě.

Naučte se TRE společně se mnou a předcházejte syndromu vyhoření kdykoliv a kdekoliv. Rezervujte si svůj termín již dnes na tomto odkazu!

Výhody TRE:

Rychlé a efektivní uklidnění

Snadnější přechod mezi prací a volnem

Kvalitnější spánek

Lépe jsem poznala vlastní tělo a jeho možnosti a zároveň jsem se po celou dobu cítila příjemně. Mirek mě naučil "vytřepat ze sebe stres" a to je v dnešní době velmi užitečná věc.
EvaUčitelka
Nejefektivnější relaxační metoda, co jsem kdy zkoušel. Větší relax, než po Neurolu. Drasticky se mi zlepšil spánek.
Profilová fotografie klienta
JanProfesionální fitness trenér a výživový kouč.
Naučila jsem se metodu, která je rychlá a která funguje. Všimla jsem si, že spím líp a mám víc energie. Metoda je jednoduchá a můžu ji provést sama kdykoliv se na to cítím.
Profilová fotografie klientky
MonikaHome-office