Zkroťte ADHD s metodou TRE

Hlava Vám často přeskakuje z jedné myšlenky na druhou, aniž by se dokázala zastavit? Dlouhodobé soustředění je pro Vás výzvou, zejména ve stresujících situacích? S těmito a dalšími příznaky ADHD dokáže TRE pomoci, jelikož aktivuje přirozenou schopnost těla odplavit stres, což vede k uvolnění v běžném životě.

Klidnější tempo a čistější hlava

TRE Vám již během několika minut pomůže uklidnit nervový systém, což bude mít pozitivní dopad i na Váš spánek, pozornost a soustředění. Ať už Vás tedy přes den čekají náročné úkoly, nebo si potřebujete v noci lépe odpočinout, metoda je právě pro Vás.

Pojďte se společně se mnou naučit techniku TRE, která Vám přinese klid téměř kdykoliv a kdekoliv. Zarezervujte si setkání již dnes!

Výhody TRE:

Zlepšuje soustředění

Zklidňuje tok myšlenek

Pomáhá s koncentrací

Po setkání jsem pociťoval lehkost a bezstarostnost jakou už dlouho ne. Skvělá relaxační metoda, která mi určitě přinese do života hodně dobrého.
Profilová fotografie klienta
DušanOsobní trenér
Nejefektivnější relaxační metoda, co jsem kdy zkoušel. Větší relax, než po Neurolu. Drasticky se mi zlepšil spánek.
Profilová fotografie klienta
JanProfesionální fitness trenér a výživový kouč.
Naučila jsem se metodu, která je rychlá a která funguje. Všimla jsem si, že spím líp a mám víc energie. Metoda je jednoduchá a můžu ji provést sama kdykoliv se na to cítím.
Profilová fotografie klientky
MonikaHome-office